Module Builder (4.1.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Filter
eo: Filtrilo
