Module Builder (4.1.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Filter
fil: Salain

en: - Select -
fil: - Pumili -
