Module Builder (4.1.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Module
it: Modulo

en: Filter
it: Filtra

en: New
it: Nuovo

en: Module name
it: Nome modulo

en: - Select -
it: - Scegliere -
