Module Builder (4.1.3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Development
ja: 開発

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Module
ja: モジュール

en: Filter
ja: フィルター

en: New
ja: 新

en: Module name
ja: モジュール名

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Remove @label
ja: @labelを削除
