Module Builder (4.1.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Filter
km: តម្រង

en: OK
km: យល់ព្រម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
