Module Builder (4.1.3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Module
oc: Modul

en: Filter
oc: Filtrar

en: OK
oc: D'acòrdi

en: New
oc: Novèl

en: Module name
oc: Nom del modul

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
