Module Builder (4.2.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Module
ar: الوحدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: OK
ar: موافق

en: New
ar: جديد

en: Module name
ar: إسم الوحدة

en: - Select -
ar: - اختر -
