Module Builder (4.2.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
