Module Builder (4.2.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Module
eu: Modulua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: OK
eu: Ados

en: New
eu: Berriak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
