Module Builder (4.2.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Module
jv: Modul

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: - Select -
jv: - Pilih -
