Module Builder (4.2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы
