Module Builder (4.2.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: OK
ml: ശരി
