Module Builder (4.2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ
