Module Builder (4.2.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Module
ms: Modul

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: - Select -
ms: - Pilih -
