Module Builder (4.2.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
