Module Builder (4.2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
