Module Builder (4.2.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: List
fa: سجل

en: Actions
fa: عملکردها

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: هویت

en: Module
fa: ماژول

en: Filter
fa: صافی

en: Location
fa: مکان

en: OK
fa: موافقت

en: Module name
fa: نام ماژول

en: - Select -
fa: - انتخاب -
