Module Builder (4.2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Location
sl: Mesto
