Module Builder (4.2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja
