Module Builder (4.2.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: OK
te: సరే

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
