Module Builder (4.2.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: OK
ug: جەزملەش
