Module Builder (4.2.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Module
ca: Mòdul

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: New
ca: Nou

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Overwritten
ca: Sobreescrit
