Module Builder (4.2.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Module
cs: Modul

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: New
cs: Nové

en: Module name
cs: Název modulu

en: - Select -
cs: - Vyberte -
