Module Builder (4.2.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал
