Module Builder (4.2.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر
