Module Builder (4.2.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging
