Module Builder (4.2.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Development
am: ልማት

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ
