Module Builder (4.2.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Development
et: Arendus

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Module
et: Moodul

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: OK
et: Olgu

en: New
et: Uus

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: - Select -
et: - Vali -
