Module Builder (4.2.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Module
fi: Moduuli

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: New
fi: Uusi

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Component data
fi: Komponentin tiedot
