Module Builder (4.2.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Module
id: Modul

en: Location
id: Lokasi

en: New
id: Baru

en: Module name
id: Nama modul

en: - Select -
id: - Pilih -
