Module Builder (4.2.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: New
kn: ಹೊಸ
