Module Builder (4.2.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad
