Module Builder (4.2.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Module
uk: Модуль

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: OK
uk: Гаразд

en: New
uk: Нові

en: Hook
uk: Серп

en: Token replacements
uk: Замінники

en: Module name
uk: Назва модуля

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Location type
uk: Тип місця розташування

en: Component data
uk: Дані компонента

en: Remove @label
uk: Вилучити @label
