Module Builder (4.2.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: New
vi: Mới

en: Module name
vi: Tên module

en: - Select -
vi: - Chọn -
