Module Builder (8.x-3.28) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Module name
cy: Enw modiwl
