Module Builder (8.x-3.31) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Development
ne: विकास

en: List
ne: सूचि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: OK
ne: ठिक छ

en: New
ne: नयाँ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
