Module Export (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Export
am: ላክ
