Module Export (2.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Export
bs: Izvezi

en: All
bs: Sve
