Module Export (2.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Export
de: Exportieren

en: All
de: Alle

en: Module
de: Modul

en: Export format
de: Exportformat

en: Download CSV
de: CSV speichern
