Module Export (2.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་
