Module Export (2.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Export
eo: Eksportu

en: All
eo: Ĉiuj
