Module Export (2.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Export
gl: Exportar

en: All
gl: Todo

en: Module
gl: Módulo

en: Export format
gl: Formato de exportación
