Module Export (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: All
gu: બધા
