Module Export (2.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Export
jv: Ngékspor

en: All
jv: Kabèh

en: Module
jv: Modul
