Module Export (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Module
kn: ಘಟಕ
