Module Export (2.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Export
lt: Eksportuoti

en: All
lt: Visi

en: Module
lt: Modulis

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV
