Module Export (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Export
pl: Eksportuj

en: All
pl: Wszystko

en: Module
pl: Moduł

en: Export format
pl: Format eksportu
