Module Export (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: All
ro: Toate

en: Module
ro: Modul
