Module Export (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Export
ru: Экспортировать

en: All
ru: Все

en: Module
ru: Модуль

en: Export format
ru: Формат экспорта
