Module Export (2.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Export
sk: Exportovať

en: All
sk: Všetky

en: Module
sk: Modul

en: Export format
sk: Formát exportu
